Loading…

Enca ndan skena të nxehta nga klipi i fundit, ‘çmendet’ Instagrami

  • 30/07/2021 | 21:37

Enca ndan skena të nxehta nga klipi i fundit, ‘çmendet’ Instagrami

Këngëtarja Enca Haxhiaj ka sjellë videoklipin e radhës “Suavele”.


Tiranasja 25-vjeçare vazhdon t’i përmbahet skenave të nxehta, të cilat jemi mësuar t’i shohim nga këngët e mëhershme.

“Nuk kena veç seksin, na e kena detin”, ka shkruar Haxhiaj në një postim në Instagram krahas videos me klipin e saj më të ri që ka mbledhur rreth gjysmë milion shikime për më pak se 24 orë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë