Loading…

Enca në fokus përsëri: Shfaqet duke bërë ‘twerk’ në Dubai

  • 28/10/2021 | 13:33

Enca në fokus përsëri: Shfaqet duke bërë ‘twerk’ në Dubai

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej ditësh ndodhet në Dubai. Ajo është duke shijuar pushimet në vendin luksoz, ku është parë duke bërë aktivitete të shumta.


Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video duke bërë ‘tëerk’ në një jaht luksoz, ndërsa më pas solli dhe një imazh të plotë për të zbuluar më shumë nga kërcimi sensual.

Në një palë bikini të kuqe e një shami shumëngjyrëshe, 26-vjeçarja dukej në top formë.

“Paratë nuk mund ta blejnë lumturinë. I dashur eja në Dubai”, kanë qenë fjalët krahas postimit.

Reagimet në pjesën e komenteve kanë qenë të shumta, ndërkohë që mblodhi mbi 25 mijë pëlqime për vetëm pak orë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë