Loading…

Enca nuk ndalet me paraqitjet nga Dubai: Kaq joshëse shfaqet në pozat e fundit

  • 08/04/2021 | 15:45

Enca nuk ndalet me paraqitjet nga Dubai: Kaq joshëse shfaqet në pozat e fundit

Këngëtarja shqiptare ka ditë që ka shkuar për pushime.


Enca Haxhiu po shihet aktive me postime nga atje teksa po reklamon edhe jetën luksoze.

Sapo ka publikuar imazhe në llogarinë e saj në Instagram teksa shihet veshur provokuese duke paraqitur në qendër të vëmendjes linjat trupore.

Enca, shihet e veshur me një veshje të ngushtë ngjyrë rozë ndërsa në mbishkrimin e postimit ka shkruar se dëshiron të jetojë në Dubai.

“Unë në fakt mund ta shoh veten duke jetuar këtu”. kanë qenë fjalët e artistes shqiptare.

Tutje, ajo nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron në pushimet e saj. 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë