Loading…

Enca ‘përvëlon’ fansat me fotografitë e fundit: Shfaqet si kurrë më parë

  • 13/07/2019 | 15:03

Enca ‘përvëlon’ fansat me fotografitë e fundit: Shfaqet si kurrë më parë

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe pa dyshim ndër këngëtaret më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale, shkruan Gazea Metro.


Enca është shumë aktive në rrjetet sociale e sidomos në Instagram ku vazhdimisht publikon fotografi joshëse.

Encën pothuajse çdo herë jemi mësuar ta shohim me imazhe provokues. Se fundmi ajo ka publikuar disa foto në të cilën po duket tejet e ‘zjarrtë’.

Ndryshe Enca ka paralajamëruar se së shpejti sjell edhe këngën e re me videoklip. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë