Loading…

Enca po kërkon të dashur në Instagram dhe ja si duhet të aplikoni

  • 22/11/2020 | 19:29

Enca po kërkon të dashur në Instagram dhe ja si duhet të aplikoni

Nuk e pritëm këtë deklaratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e fundit në InstaStory.


Ajo po kërkon një të dashur të ri, të cilin ka ndërmend ta gjejë në Instagram.

Madje, ajo ia ka bërë fare të lehtë të gjithë djemve, të cilët duhet vetëm t’i dërgojnë në inbox aplikimin dhe arsyet pse gjithkush mendon se duhet të jetë i dashuri i saj.

Jo vetëm kaq, Encës i duhen edhe shokë të rinj të cilët gjithashtu do t’i gjejë në Instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë