Loading…

Enca shfaq gjoksin gjigant në videon e publikuar

  • 20/10/2021 | 18:25

Enca shfaq gjoksin gjigant në videon e publikuar

Këngëtarja ka pozuar joshëse në pamjet e fundit të publikuara.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo po feston ditëlindjen e 26-të në Dubai derisa edhe po ndan pamje nga festat e çmendura që po bën atje.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh herë publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me një veshje mjaft tërheqëse, ajo kishte veshur vetëm me reçipeta blu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë