Loading…

Enca shfaqet shumë joshëse në një fustan të ngushtë: Ka edhe një njoftim për fansat

  • 23/01/2020 | 19:51

Enca shfaqet shumë joshëse në një fustan të ngushtë: Ka edhe një njoftim për fansat

Enca Haxhia po vjen me këngë të re.


Enca Haxhia këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor me titull “Amor”, shkruan lajmi.

Përmes postimit të fundit në Instagram, këngëtarja bëri të ditur se kënga e saj e re publikohet nesër (e premte).

Teksa zbuloi datën e këngës së re, Enca publikoi një fotografi nga prapaskenat e videoklipit, ku shfaqet atraktive e veshur me një kostum të zi.

Projekti “Amor” vjen pas këngës “Mwah”, me të cilën Enca mori afër 3 milionë klikime në kanalin YouTube.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë