Loading…
Ende askush nuk e ka demantuar: Vajza e Trumpit ka shkuar në Serbi, nuk dihet pse
  • 15/03/2019 | 10:57

Ende askush nuk e ka demantuar: Vajza e Trumpit ka shkuar në Serbi, nuk dihet pse

Sipas medieve serbe, spekulohet se ajo ka shkuar në Beograd, pos tjerash, për t’u takuar me mjekët të cilët merren me mjekësi integrative, transmeton Gazeta Metro.


Vajza e presidentit të ShBA-ve Tiffany Trump, e cila të premten ka udhëtuar në Beograd, askush nuk e di saktë pse, por spekulohet se ka pasur kontroll të caktuar te mjeku i mjekësisë integrative Momir Dujica, me të culin ka biseduar për gjendjen shëndetësore dhe ka marrë këshilla se si ta përmirësojë, shkruan sot gazeta serbe “Blic”.

Qëkur Tiffany Trump me aeroplan priavt të premtën në mbrëmje ka aterruar në aeroportin “Nikola Tesla” në Beograd, të gjithë janë pyetur për shkakun e vizitës së saj në Serbi.

View this post on Instagram

Поздрав из Србије 👋🏻

A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) on

Sipas gazetës, Tiffanyt i janë bërë kontrolle detaje dhe i janë dhënë këshilla se si ta përmirësojë mënyrën e jetës me ushqim e aktivitet fizik.

Meqë të dhënat e pacientëve ruhet me rreptësi, askush nuk ka dashur të fjalsë se a ka vajza e presidentit ndonjë problem konkret, apo e kishte për preventivë.

Vetë Momir Dunjic, i cili nuk ka folur për hollësi, megjithatë nuk e ka demantuatr se Tiffani është pacient i tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë