Loading…

Ende pa u zyrtarizuar si trajner i Evertonit, Lampard e dëshiron yllin e Manchester United

  • 29/01/2022 | 13:31

Ende pa u zyrtarizuar si trajner i Evertonit, Lampard e dëshiron yllin e Manchester United

E konfirmuar nga gazetari i njohur Fabrizio Romano, bëhet e ditur që skuadra angleze Everton i është futur garës për të siguruar shërbimet e mesfushorit Donny van de Beek.


Ndërkaq, në garën për shërbimet e yllit të Manchester United është edhe skuadra e Crystal Palace, e cila është në kontakte të vazhdueshme me gjigandin anglez që nga dita e mërkure, përcjell KosovaPress.

Në anën tjetër, siç është bërë e ditur Frank Lampard do të jetë trajneri i ri i Evertonit, dëshiron nga këta të fundit që të sigurojnë shërbimet e Van de Beek.

Po ashtu, Crystal Palace do të rris intensitetin e bisedimeve, ku tani kemi një garë prej dy klubeve angleze për shërbimet e mesfushorit holandez.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë