Loading…
Engjëlli i ‘Victoria Secret’ e ndez Instagramit me fotot e fundit
  • 14/04/2019 | 15:32

Engjëlli i ‘Victoria Secret’ e ndez Instagramit me fotot e fundit

Ajo më në fund ka arritur në festivalin Coachella në mesin e një katalogu të tërë të modeleve dhe muzikantëve, transmeton Gazeta Metro.


Dhe Sara Sampaio nuk humbi mundësinë për të dokumentuar pamjen e saj të parë me bikini në Instagram të enjten.

Engjëlli i Victoria Secret, 27-vjeç, shfaqi linjat perfekte në bikini./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë