Loading…
Engjëllusha përgatitet për xhirime, ka dy fjalë për motrën dhe kunatën
  • 16/11/2018 | 22:53

Engjëllusha përgatitet për xhirime, ka dy fjalë për motrën dhe kunatën

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli. Ajo tani ka marrë profesionin nënës së saj, duke u bërë kështu shumë aktive dhe shumë e pëlqyer nga publiku.


Ajo është e pranishme në shumë koncerte dhe vazhdimisht publikon këngë në stilin e saj, percjell ORAinfo.

Ajo poashtu është edhe shumë aktive në rrjete sociale, ku sot ka postuar fotografi dhe video në të cilat shfaqet e grimosur dhe e veshur bukur. Me mbishkrimin e saj kuptohet se ka shkuar në xhirime.

Ajo falenderon motrën dhe kunatën për grimin dhe fustanin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë