Loading…

Eni Koçi shfaqet provokuese me fustan të shkurtë

  • 18/02/2020 | 19:09

Eni Koçi shfaqet provokuese me fustan të shkurtë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram e ka marrë vëmendjen e ndjekësve.


Ajo është shfaqur e veshur shkurt dhe me shumë stil.

Eni është aktive në rrjete sociale andaj ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve. Ndryshe po e shijon lidhjen e dashurisë me Genc Prelvukajn dhe po konsiderohen si një ndër çiftet më simpatik.

 

View this post on Instagram

 

Bye bye🙌

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë