Loading…
Enver Petrovci përfundimisht heqë dorë nga aktrimi
  • 14/04/2019 | 08:44

Enver Petrovci përfundimisht heqë dorë nga aktrimi

Një aktor dhe regjisor i njohur, por Enver Petrovci përfundimisht ka vendosur të heqë dorë nga aktrimi, transmeton Gazeta Metro.


n’ZOOM ka intervistuar atë duke e pyetur në lidhje me rolet e tij në filma.

Në janar të këtij viti, Petrovci e ka cek që do heq dorë nga aktrimi.

Ekskluzivisht për emisionin n’ZOOM ai ka pranuar të flas për këtë largim nga profesioni i  tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë