Loading…

Era duket ëmbël në fotosesionin e fundit

  • 22/09/2022 | 08:36

Era duket ëmbël në fotosesionin e fundit

Këngëtarja Era Istrefi është shfaqur me stil në një fotosesion të fundit.

Era Istrefi ka qenë shumë aktive këtë verë me këngë dhe hite të reja dhe e tillë ajo ishte edhe në fotosesionin e fundit.

Këngëtarja është parë në një studio teksa ka qenë e veshur në stilin e karakterit të Harley Quinn, një karakter që luan të dashurën e Jokerit të filmi  Batman.

Era nuk ka treguar se është në studio për xhirimin e ndonjë videoklipi të ndonjë këngë të apo për ndonjë fotosesion të ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë