Loading…

Era ekspozon tangat në paraqitjen e fundit, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen

  • 06/08/2022 | 11:59

Era ekspozon tangat në paraqitjen e fundit, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja kosovare pozon me veshje provokative.


Era Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara e të suksesshme në vend, por jo vetëm.

Me punën e palodhshme ajo ka synuar tregun internacional, duke bërë kështu të ketë sukses tash e disa vite.

Por ajo që komentohet më së shumti është paraqitja e këngëtares.

Era vjen gjithmonë provokative por ashtu siç edhe i shkon, format e saja trupore bëjnë që ajo të duket shumë bukur.

Se fundmi këngëtarja e hitit ‘Bon Bon’, ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

E veshur në bikini, ajo nuk ka hezituar t’i ekspozoj tangat e saj. E gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen në këto imazhe provokuese.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë