Loading…

Era Istrefi aktive: ‘Storyet’ e fundit paralajmërojnë kthimin e saj

  • 05/10/2021 | 12:11

Era Istrefi aktive: ‘Storyet’ e fundit paralajmërojnë kthimin e saj

Këngëtarja Era Istrefi ka qenë një këngëtare tjetër që është bërë e gjallë në Instagram porsa ai është kthyer online.


Këngëtarja kosovare ka postuar një foto ku ka treguar asetet e saj seksi.

Era në instastory është e shtrirë në një krevat derisa ka të veshur një tutë të lartë derisa ekspozon belin e saj.

Këngëtarja kosovare është më aktive kohëve të fundit në rrjetin social të Instagramit derisa është parë duke postuar foto edhe në studio, ku besohet se po përgatitet për projektet e saj të reja.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë