Loading…

Era Istrefi bëhet me shtëpi të re, e feston duke vallëzuar ‘twerk’

  • 13/10/2021 | 21:01

Era Istrefi bëhet me shtëpi të re, e feston duke vallëzuar ‘twerk’

Këngëtarja po feston blerjen e shtëpisë së re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është një nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale teksa mban fansat e informuar për të rejat nga jeta profesionale për të cilat komentohet mjaft shumë.

Era së fundi u dha lajmin fansave se ajo tashmë ka blerë një shtëpi të re për të cilën po feston me muzikë.

Ajo u shfaq duke bërë ‘twerk’ teksa mbante në duar një lloj alkooli, ajo lëvizte mjaft joshëse nën tingujt e muzikës e veshur mjaft shkurt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë