Loading…

Era Istrefi feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ylli i muzikës

  • 04/07/2022 | 12:05

Era Istrefi feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ylli i muzikës

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi, ditën e sotme feston ditëlindjen.


Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instastory.

Duke publikuar një copë tortë në skajin e saj shënonte “Edhe 100 Era”, ku tregoi se gjendet në Tiranë.

Për ata që janë kuriozë të dinë, ylli i muzikës sot mbushi plotë 28 vite jetë.

Kujtojmë që projekti që lansoj së fundmi është “TKRKT” i cili ka marrë mbi 5 klikime në “Youtube”.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë