Loading…

Era Istrefi gati për ‘bombën’ e radhës, ka një pyetje për fansat

  • 19/05/2022 | 16:18

Era Istrefi gati për ‘bombën’ e radhës, ka një pyetje për fansat

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi, ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat.


Me një postim në Instagram, ajo tregoi se ka gati këngën e re, shkruan Indeksonline.

“Tkrkt”, titullohet kënga me të cilën pritet ta ‘godas’ tregun muzikor, mirëpo që për publikimin e saj ka një pyetje për ndjekësit.

“Tkrkt gati… A pe doni t’premten a t’shtunen?”, shkroi këngëtarja duke paralajmëruar bombën e radhës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë