Loading…

Era Istrefi jep lajmin që të gjithë kishin kohë që e prisnin

  • 05/01/2022 | 22:21

Era Istrefi jep lajmin që të gjithë kishin kohë që e prisnin

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka kohë që i ka munguar tregut muzikor.


Era Istrefi nuk ka qenë aktive me projektet muzikore dhe as me koncertet ku padyshim që i ka munguar publikut.

Së fundmi, Era ka dhënë një lajm të papritur për shumë të mirë për fansat e saj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja ka zbuluar se do rikthehet shumë shpejt me një projekt të ri muzikor por nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë