Loading…

Era Istrefi, këngëtarja më e dëgjuar në Rusi

  • 12/08/2019 | 18:37

Era Istrefi, këngëtarja më e dëgjuar në Rusi

Para dy muajve solli këngën e parë në bashkëpunim me një reper rus.


Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila bashkoi forcat me rep-artistin, Sayonara Boy për të publikuar video projektin “Was dy liebe nennst”.

Duket se kënga po mirëpritet mirë prej publikut, dhe kjo ka bërë që të gjendet në top listat e shtetit rus.

Në fakt, bukuroshja jonë ka treguar se kënga gjendet në pozitën e pestë të renditjes tabelore dhe kjo ka bërë që të ndahet tejet e kënaqur biondina jonë.

Theksojmë se kënga deri më tani është shikuar 4.5 milionë herë në platformën YouTube si dhe është dëgjuar ca miliona herë në platforma tjera.

Ndryshe, Era është duke punuar në video projekte të reja muzikore dhe po mban disa koncerte anembanë Kosovës.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë