Loading…

Era Istrefi merr vëmendjen, duket mahnitëse në fotografinë e fundit

  • 23/06/2022 | 16:53

Era Istrefi merr vëmendjen, duket mahnitëse në fotografinë e fundit

Era Istrefi publikoi disa foto të reja.


Si gjithmonë e veshur me shumë stil ajo duket mahnitëse, duke marrë vëmendjen e fansave.

Këtë herë pozoi veshur me fustan të shkurtër e të ngushtë.

Me veshjen plot shëlqim ajo po duket kaq bukur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë