Loading…

Era Istrefi poston fotografi me bikini, kritikohet nga fansat

  • 31/07/2020 | 17:04

Era Istrefi poston fotografi me bikini, kritikohet nga fansat

Era Istrefi ka zgjedhur që këtë ditë ta kaloj më ndryshe.


Këngëtarja po qëndron në Prishtinë këtë ditë feste, por ajo ka zgjedhur të ketë një ditë tejet të relaksuar në pishinën e shtëpisë së saj.

Këngëtarja e hitit “Bon Bon” ka sjellur para ndjekësve disa fotografi në bikini, ndërsa ka nxjerr në pah linjat trupore.

 

Por, duke qenë festa e Kurban Bajramit, kanë qenë të shumta komentet që ajo ka marrë për këto fotografi provokuese, si jo të duhura për këtë ditë.

 

 

View this post on Instagram

 

Havent posted a shameless butt pic in a minute🤪

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë