Loading…

Era Istrefi pozon para pasqyrës: Ka shtuar peshë gjatë karantinës

  • 04/06/2020 | 18:22

Era Istrefi pozon para pasqyrës: Ka shtuar peshë gjatë karantinës

Era Istrefi i ka vënë në fokus të veçantë format trupore.


Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi për sa i përket projekteve muzikore nuk ka qenë shumë aktive këto ditë.

Mirëpo nuk kanë munguar pozat joshëse të saj në rrjete sociale, veçanërisht në Instagram.

Era duket tejet tërheqëse edhe në postimin e fundit ku tregon format trupore me veshjen e ngushtë në imazhin para pasqyrës.

Se sa shumë është shëndoshur, mund ta shihni në këtë imazh.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë