Loading…

Era Istrefi shfaqet shumë tërheqëse në pozat e reja

  • 27/11/2020 | 18:30

Era Istrefi shfaqet shumë tërheqëse në pozat e reja

Era Istrefi i është rikthyer fotove joshëse, pasi u “zhduk” nga rrjetet sociale.


Era Istrefi është një ndër artistet shqiptare, fama e të cilës ka kaluar të gjithë kufijtë.

Ani pse kohën e fundit nuk ka qenë aktive me këngë të reja, Era i ka mbajtur të informuar fansat përmes fotografive në rrjete sociale.

Në fotografitë e fundit, artistja shfaqet tejet joshëse me një stil më ndryshe të flokëve dhe dukej në formë të mirë.

Era kishte bërë flokët dredha dhe kishte vendosur make-up në fytyrë, ndërsa dukej shumë joshëse.

Kujtojmë se pavarësisht asaj se fansat e Era Istrefit presin të dëgjojnë diçka të re nga këngëtarja, ajo ende nuk ka dhënë ndonjë datë për projektet e reja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë