Loading…

Era Istrefi shpenzon një shumë marramendëse për një veshje

  • 13/01/2021 | 18:40

Era Istrefi shpenzon një shumë marramendëse për një veshje

Artistja shqiptare e njohur me famë botërore jeton një jetë luksoze.


Ajo luksin që e jeton e reklamon në rrjete sociale duke u nisur nga çantat, makina, veshjet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Era ka publikuar fotografi me veshje dimërore shumëngjyrëshe e cila i ka publikuar në Instagram.

Këngëtarja, shihet e veshur me markën “Gucci”. Faqja “Mespermes” në Instagram ka postuar çmimin e veshjes të Erës e cila ka një çmim jo edhe të ulët.

Xhaketa ka një çmim prej 1,615 euro, pantallonat 1,165 euro, xhemperi i bardhë 395 euro dhe atletet dimërore 1,200 euro. Pra për vetëm një veshje, Era shpenzon 4,375 euro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë