Loading…
Era Istrefi sikleton presidentin Thaçi, e pakujdesshme me fustanin |VIDEO
  • 20/07/2018 | 13:50

Era Istrefi sikleton presidentin Thaçi, e pakujdesshme me fustanin |VIDEO

Këngëtarja Era Istrefi e cila bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, kënduan këngën himn i botërorit Rusia 2018, është dekoruar sot nga presidenti Hashim Thaçi, por gjatë ceremonisë, këngëtarja kosovare, tash me famë botërore, nuk është kujdesur shumë për fustanin, duke zbuluar më shumë se duhet nga fiziku i saj.


Nga kjo pakujdesi e Erës, duket të mos jetë ndjerë i relaksuar presidenti Thaçi, dhe kjo vërehet edhe nga mimika e tij, në momentin kur Era zbulon këmbët e saj deri te të pasmet, edhe para kamerave që po e përcillnin live këtë ngjarje.

Ceremonia e ndarjes së kësaj dekorate, është transmetuar live edhe në faqen e presidentit në rrjetet sociale. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë