Loading…
Era Istrefi sjell ‘Purpose’ me Jonas Blue
  • 09/11/2018 | 19:51

Era Istrefi sjell ‘Purpose’ me Jonas Blue

Kënga “Purpose” e kënduar nga këngëtarja shqiptare, Era Istrefi dhe Jonas Blue është publikuar sot në platformat muzikore online.


Këtë njoftim e ka bërë të ditur vet Era, e cila është e ftuar në këngën DJ-it, Jonas Blue.

“Purpose” është publikuar vetëm në versionin audio dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Era ka publikuar edhe një bashkëpunim tjetër gjatë ditë së sotme, me DJ Steve Aoki i cili titullohet “Anything More”.

Edhe ky bashkëpunim është publikuar vetëm në versionin audio dhe këndohet në gjuhën angleze.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë