Loading…

Era Istrefi tërheqëse me flokët kaçurrele

  • 03/07/2020 | 12:01

Era Istrefi tërheqëse me flokët kaçurrele

Së fundmi, Era Istrefi, mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje bionde.


Ajo numëron plot 1.5 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram, ku ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Istrefi mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje.

 

View this post on Instagram

 

Xix #EraIstrefi #NicEra #NicEra

A post shared by Era Istrefi (@alwayswithera) on

Në disa fotografi të ndara së fundmi me ndjekësit e saj, Era është shfaqur edhe më tërheqëse me modelin e ri të flokëve kaçurrela, të kapura lart.

Era është shfaqur si bionde në fillimet e karrierës së saj, ndërsa duket se ka vendosur të rikthehet sërish në këtë ngjyrë, e cila i rri mjaft bukur.

Këngëtarja ka kohë pa sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj, e që shkas për këtë duket të jetë edhe vonesa e shkaktuar nga pezullimi që solli pandemia globale COVID-19.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë