Loading…
Era Istrefi tregon pse është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale |VIDEO
  • 14/09/2018 | 16:24

Era Istrefi tregon pse është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale |VIDEO

U kohë që Era Istrefi nuk është shumë aktive në rrjetet sociale dhe kjo duket se e paska një arsye. 


Përmes një postimi në Instagram, referuar një interviste të pak kohëve më parë ku flet për rëndësinë e natyrës dhe të qetësinë e saj, Era i ka shpjeguar të gjitha.

“Arsyeja pse nuk kam postuar shumë këto kohët e fundit lidhet tërësisht me këtë intervistë të një viti më parë. Të qenurit jashtë vëmendjes është luks. I kam dhënë vetes kohë për t’u shëruar pas operacionit dhe për t’u përqëndruar tek ajo që më bën vërtet të lumtur, që më bën të ndihem njeri.
Gëzoj shëndet të plotë dhe ndihem gjithë energji pozitive, mirënjohëse dhe e bekuar. Mezi po pres të ndaj me ju planet e reja”, shkruan ajo.

Era ka qenë mjaft e angazhuar kohët e fundit me turnet e saj si edhe pjesëmarrjen në këngën e Kupës së Botës në Moskë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë