Loading…

Era Istrefi vë në pah trupin e saj si peshk

  • 01/11/2021 | 19:17

Era Istrefi vë në pah trupin e saj si peshk

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka kohë që i ka munguar skenës me projekte të reja muzikore.


Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale me publikimin e postimeve të ndryshme.

Ajo së fundmi ka marrë vëmendje me disa fotografi të realizuara nga oborri i shtëpisë, meqë vetëm disa javë më parë njoftoi se është bërë me vilë të re luksoze.

Biondja, e ndjekur nga mbi 1.5 milion njerëz, edhe këtë herë nuk ka hezituar të vë në pah linjat trupore.

E njëjta është shfaqur me një fustan të zi dypjesësh e me një pallto ngjyrë gri, derisa dukjen e ka kompletuar edhe me një palë take të zeza.

Këto imazhe kanë bërë që të marrë komplimente të shumta, duke e përgëzuar për këtë ‘look’.

Era në këtë periudhë është shumë e fokusuar duke punuar në albumin e ri, për të cilin akoma nuk ka dhënë ndonjë detaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë