Loading…

‘Erdhën gërrnaqat’: Babai i drejtohet me shaka djalit pas mbërritjes në aeroport

  • 22/07/2021 | 14:16

‘Erdhën gërrnaqat’: Babai i drejtohet me shaka djalit pas mbërritjes në aeroport

Një prind nga Kosova ka bërë shaka me djalin e tij në aeroportin “Adem Jashari”, duke thënë se erdhën “gërrnaqat”.


Në një lidhje direkte për një emision, mërgimtari ka treguar se s’ka qenë për pushime verore që tri vjet në Kosovë.

Por, i pyetur nëse do të kthehej për të jetuar në Kosovë, i njëjti ka thënë se jo.

“Nuk isha kthy në Kosovë. S’më pëlqen. Jam mësu andej”, ka thënë mërgimtari.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë