Loading…

Erdogan rrëzohet nga kali, shihni reagimin e tij (Video)

  • 30/04/2017 | 22:20

Erdogan rrëzohet nga kali, shihni reagimin e tij (Video)

Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan, nuk ka përvoja të mira me kuaj.


Siç shihet në video, ai s’ka arritur t’i qëndrojë në shpinën e kalit as për 1 minutë, pasi kali e hedh përtokë.

Por, çka bie në sy, është se menjëherë i vien në ndihmë disa njerëz, dhe presidenti turk çohet në këmbë./gazetametro.net

Shihni videon:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë