Loading…

Eriksenin afër Premier Ligës

  • 04/01/2022 | 16:01

Eriksenin afër Premier Ligës

Christian Eriksen i dha fund eksperiencës në Inter dhe është në kërkim të klubit të ri, i cili me shumë gjasë mund të jetë ndonjë nga Premier Liga.


Këtë lajm e ka bërë të ditur medium britanik “Daily Mail”. Sipas këtij medium po flitet se ai edhe mund të luaj në Ajax ose në ndonjë klub danez.

Eriksen pësoi sulm në zemër në Euro 2020 gjatë verës dhe ishte në mes të jetës dhe vdekjes.

Sidoqoftë, tash ai është i gatshëm ta bëjë një rikthim emocional në futboll.

Mbetet të shihet se cilin klub do ta zgjedh danezi për ta vazhduar karrierën e tij më tutje.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë