Loading…

Ermal Fejzullafu blen një vilë supe luksoze

  • 21/01/2022 | 12:19

Ermal Fejzullafu blen një vilë supe luksoze

Këngëtari mjaft i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai herë pas here zbulon përmes postimeve në rrjetet sociale për dhuratat e shtrenjta që i bën vetes.


Por së fundmi, ai ka zbuluar se kësaj radhe ka surprizuar të gjithë familjen pasi ka blerë një shtëpi të re.

Ermal Fejzullahu blen vilën e re super luksoze, zbulon si duket ajo.

Ermali ka publikuar një foto nga vila super luksoze, duke treguar se ajo nuk është ende gati.

“Shtëpia e re vjen së shpejti”, ka shkruar këngëtari i njohur bashkëngjitur fotos ku shihet godina madhështore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë