Loading…
Ermal Fejzullahu kapet keq me Olti Currin
  • 15/04/2019 | 20:02

Ermal Fejzullahu kapet keq me Olti Currin

Ermal Fejzullahu është “kapur” me blogerin Olti Curri, transmeton Gazeta Metro.


Ishte shkak fotografia që e kishte postuar Faton Shoshi  me një bashkëpunëtorë, mbi të gjitha komenti i Ermal Fejzullahut, i cili bëri bujë në mediat.

Olti Curri ka reaguar lidhur me këtë fakt nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagramin.

E më pas nuk ka munguar reagimi i Ermalit i cili pranë postimit i ka shkruar koment Oltit duke lënë të kuptohet se ishte një shaka.

“Të kuptuarit e batutave është një aftësi në vete! Përpiqu të kuptosh se ngjyra e lëkurës, në të cilën ti vë theks, asnjëherë nuk është batutë, është racizëm. Unë racist nuk kam qenë ndonjëherë. Që të jesh më afër kapjes së batutës shiko qëndrimin e protagonistëve në foto!”, tha ndër të tjera Ermal Fejzullahu./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë