Loading…

Ermal Fejzullahu tregon rastin kur pësoi sulm të panikut

  • 18/10/2020 | 09:08

Ermal Fejzullahu tregon rastin kur pësoi sulm të panikut

Ermal Fejzullahu zbuloi se para disa vitesh vuante nga sulmet e panikut.


Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu është shumë i dashur nga publiku shqiptar për këngët dhe personalitetin e tij miqësor, shkruan lajmi.net.

Sezonën e verës e ka të ngjeshur si këngëtar i dasmave të shumë çifteve, ndërsa në gjithë ato mbrëmje muzikore që ka mbajtur këto vite, ai ka veçuar një rast të vitit 2015.

I ftuar në emision “Prive”, ai ka zbuluar një rast që i ka mbetur në kujtesë, ku kishte pësuar një sulm paniku gjatë një dasme dhe si shkak i tij kishte përfunduar në spital.

Ai tha se probleme të tilla nuk duhen lënë anash dhe duhet ti kushtojmë vëmendje shëndetit mendor.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë