Loading…

Ermali feston ditëlindjen, kaq vjet bën

  • 23/08/2019 | 15:05

Ermali feston ditëlindjen, kaq vjet bën

Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 31-të, dhe para të gjithëve ai ka uruar veten me një fotografi të publikuar në Instagram nga fëmijëria.


Në postimin e bërë ku si mbishkrim la numrin 3 artistë të njohur si Kida, Mc Kresha, Gjiko uruan këngëtarin për këtë ditë speciale.

Autori i shumë hiteve ka marrë urim special edhe nga babai i tij Sabri Fejzullahu i cili shprehu krenarinë e tij ndaj birit në fotografinë e ndarë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë