Loading…

Ermali sjell pamje nga vila luksoze në Brezovicë ku po shijon vikendin

  • 01/05/2021 | 19:02

Ermali sjell pamje nga vila luksoze në Brezovicë ku po shijon vikendin

Ermal Fejzullahu zbuloi se ku po qëndron gjatë vikendit.


Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu është shumë i dashur nga publiku shqiptar për këngët dhe personalitetin e tij miqësor, shkruan lajmi.net.

Ndonëse gjendemi në mes një pandemie ai nuk e ka ndjerë këtë shpesh herë duke ndarë imazhe të ndryshme nga vikendet dhe nga blerjet luksoze.

Së fundmi ai ka publikuar një video nga vila ku po qëndron në Brezovicë. Ai përmes videos tregoi edhe ambientin e bukur që e rrethon vilën

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë