Loading…
Eros Ramazotti siç nuk e keni parë më parë, puthet rrugëve
  • 15/03/2019 | 16:12

Eros Ramazotti siç nuk e keni parë më parë, puthet rrugëve

Muzikanti italianm, Eros Ramazoti (55 vjeç), me gruan e tij Mariza Pellegrini (30 vjeç) dhe djalin Gabri Tulli (3), janë fotografuar nëpër rrugët e Milanos, transmeton Gazeta Metro.


Të veshur me veshje sportive, këngëtari italian po ecte nëpër qytet, por eksitimi e kapi në publikë, kështu që ai nuk ndalonte së puthuri gruan e tij në publik.

Këngëtari padyshim e befasoi të dashurin e tij, i cili së pari e shtyu atë kah vetja duke e ditur se po e fotografonin, dhe pastaj ajo iu dorëzua përqafimeve dhe puthjeve të bashkëshortit.

Përndryshe, djali i Ramazotit, Gabrit, këtë të shtunë do të festojë ditëlindjen e tij të 4-të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë