Loading…

Escobar në Kongres për Ballkanin Perëndimor

  • 28/10/2021 | 08:40

Escobar në Kongres për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëndihmës Sekretari i SHBA-së për Europë dhe Euroazi, Gabriel Escobar, do të flasë këtë të enjte në Komisionin për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve.

Ai do të raportojë për angazhimin e administratës amerikane në Ballkanin Perëndimor.

Siç raportohet, kjo seancë është organizuar nga nënkomiteti për Evropë, energji, mjedis dhe teknologji.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë