Loading…
Është Era Istrefi apo Rihanna: Kjo video e këngës së re po i çmend të gjithë, po vjen hiti tjetër
  • 22/03/2018 | 23:29

Është Era Istrefi apo Rihanna: Kjo video e këngës së re po i çmend të gjithë, po vjen hiti tjetër

Ritëm dhe padiskutim HIT si ‘Bonbon’, fansat e Rihanna-s me siguri do bëjnë namin.


Era Istrefi ka postuar një video në Instagram ku na tregon se shumë shpejt vjen kënga e saj më e re. Në videon e Istrefit dëgjohet qartë se zëri i saj ka një ngjashmëri të madhe me zërin e Rihannës.

Who’s ready for new single “Origami” ❔

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Duket se shumë shpejt edhe kënga e re që do titullohet “Origami” duhet të ketë padiskutim të njëjtin sukses si kënga “Bon Bon”, ku ishin fansat e Rihanna-s ata që e bënë këtë këngë virale dhe më pas vijoi suksesi i madh.

Edhe pse jo në bashkëpunim me yllin botëror, Riri, kënga e re do të jetë në bashkepunim me një DJ.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë