Loading…

Është filmi më i preferuar i meshkujve, por tani ‘Fast and Furious’ bën ndryshimin drastik

  • 01/02/2019 | 21:22

Është filmi më i preferuar i meshkujve, por tani ‘Fast and Furious’ bën ndryshimin drastik

Me filmin e Dwayne Johnson e Jason Statham, “Hobbs and Shaw”, më në fund në fazë zhvillimi, duket se universi “Fast & Furious” po hapet drejt spinoff-ëve, transmeton Gazeta Metro.


Vin Diesel njoftoi zyrtarisht se do të ketë një projekt të ri në botën e “Fast & Furious”, kësaj radhe me një film vetëm femëror, ku dhe skenaristet janë të së njëjtës gjini.

“Nicole Perlman, Lindsey Beer dhe Geneva Robertson-Dworet janë shtuar në familjen tonë, si skenariste të këtij projekti”, shkroi Diesel në “Instagram”.

Për momentin nuk dihet as titulli dhe as data e premierës, por në javët në vijim priten detaje të reja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë