Loading…
Është gruaja më tërheqëse në botë dhe po shkëlqen në shtatzaninë e saj (FOTO)
  • 08/11/2018 | 16:40

Është gruaja më tërheqëse në botë dhe po shkëlqen në shtatzaninë e saj (FOTO)

Supermodelja Kate Upton është shtatzënë, por është e qartë se edhe shtatzania po i shkon për shtati, transmeton gazetametro.net.

View this post on Instagram

Baby bump out and about for our @copperfitpro launch event! #katelovescopperfit #sodoesbaby

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Ajo dhe bashkëshorti i saj, lojtari i bejsbollit Justain Verlander po e presin fëmijën e parë. Para do koh kanë kremtuar njëvjetorin e martesës. Ajo ka deklaruar se është e lumtur me të dhe se është shpirti i saj binjak.

View this post on Instagram

This year has been the best year of my life! It had a crazy beginning with a World Series win and the BEST wedding weekend, where I got to marry my best friend and love of my life. Now to celebrate our love and our first year of marriage we are preparing to welcome a new addition to our family. I’m so excited to go through this journey of life with you! I love you so much! Happy One Year ❤️ @justinverlander

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Kate ka zënë vendin e parë në vitin 2018 në listën e 100 grave më tërheqëse në botë, të cilën çdo vit e publikon revista për meshkuj “Maxim”. Se a e ka me meritë, vlerësojeni vetë:

View this post on Instagram

Camouflage #SISwim 2018

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

View this post on Instagram

#SISwim 2018

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë