Loading…

Është momenti juaj, 3 shenjat e horoskopit që do t’u shkojnë gjërat fjollë këtë tetor

  • 11/10/2021 | 11:49

Është momenti juaj, 3 shenjat e horoskopit që do t’u shkojnë gjërat fjollë këtë tetor

Javët e ardhshme do të jenë plot surpriza.


Fati do të jetë në anën e disa prej shenjave të horoskopit, të cilat pavarësisht sfidave do të bëjnë çmos për të arritur suksesin e dëshiruar dhe qëllimet që i kanë vendosur vetes.

1.DEMI

Personaliteti i Demit gjithmonë me “këmbë në tokë” e ka ndihmuar atë të kapërcejë sfidat përgjatë dy muajve të fundit. Në tetor planet që kanë në mendje do të jenë të suksesshme. Shijojeni këtë muaj pasi do të jetë shumë i veçantë.

2.LUANI

Në përgjithësi, Luanët kanë qenë një ndër shenjat më me fat në vitin 2021. Pavarësisht nga të gjitha sfidat, ata kanë arritur të ecin përpara profesionalisht. Gjatë muajit tetor ata do të ecin më me vetëbesim, duke eliminuar çdo pengesë dhe duke arritur atë që duan.

3.BRICJAPI

Për personat që i përkasin kësaj shenje, tetori do të sjellë gjëra të mira në jetën e tyre. Do të arrijnë të marrin frytet e punës së palodhur. Edhe kur sfidat duket se shtohen, kini besim pasi gjithçka do të ndodhë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë