Loading…

Është ndihmës trajner, por kjo nuk e pengoi: 40 vjeçari shënon gol të jashtëzakonshëm, pak pasi u inkuadra në lojë

  • 23/05/2020 | 21:39

Është ndihmës trajner, por kjo nuk e pengoi: 40 vjeçari shënon gol të jashtëzakonshëm, pak pasi u inkuadra në lojë

Henrik Hasen ka marrë vëmendjen e të gjithëve me golin e shënuar së fundmi, një gol i cili është shpërndarë më të madhe në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.


Ndihmës trajneri i Jakob Michelsen te skuadra daneze, Odense BK, ka shënuar një gol jashtëzakonisht të bukur dhe mjeshtëror.

Kjo ndodhi në ndeshjen ndaj Kopenhagen kur te Odense ishte i detyrushëm inkuadrimi i 40 vjeçarit, Henrik Hasen, në lojë.

Me golin e shënuar, Henrik Hasen tregoi se për të mosha është vetëm numër. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë