Loading…
Është përsëri Halil Kastrati, e bën me shtëpi edhe plakun e braktisur nga të gjithë
  • 10/12/2018 | 23:23

Është përsëri Halil Kastrati, e bën me shtëpi edhe plakun e braktisur nga të gjithë

Jetimët e Ballkanit po vazhdojnë t’i bëjnë me shtëpi shumë familje skamonre në trojet shqiptare.

Humanisti i njohur, Halil Kastrati ka dhuruar shtëpinë e radhës për familjen me nevojë.

Ai sot ka gëzuar Miftar Gjigollin.

Kastrati ka thënë se historia e Gjigollit ka bërë që ai të përlotet dhe të emocionohet tej mase, shkruan Indeksonline.

Kastrati ka bërë me dije se në aksion sot ka qenë edhe këngëtari Gold Ag.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë