Loading…

Eskalim total: Faqja që e përkrahë Vetëvendosjen i lutet Isa Mustafës që të vdes

  • 23/01/2021 | 23:43

Eskalim total: Faqja që e përkrahë Vetëvendosjen i lutet Isa Mustafës që të vdes

Lëvizja Vetëvendosje – Kanada është një faqe që e përkrahë partinë e udhëhequr nga Albin Kurti, e cila po i lutet Isa Mustafës që të vdes.


Kjo faqe ka bërë një postimi në Facebook, ku ka kërkuar që kreu i LDK-së, Isa Mustafa të largohet nga politika dhe të vdes.

Sipas kësaj faqe, Mustafa ka shkatërruar të ardhmen e të rinjve për një karrige në pushtet.

“Isa Mustafa te lutem vdiq te lutem vdiq dhe largohu nga politika na morre ne qaf te gjithve neve rinin na shkatrrove te ardhmen me komunizmin ton per karrike, te lutem vdiq , do ta japim nje karrige ne vorr me vete aq sa e dashte”, thuhet në postimin e tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë