Loading…

‘Eskaloi situata’: Linda Halimi e thërret të dashurin në vaskë

  • 08/04/2021 | 19:56

‘Eskaloi situata’: Linda Halimi e thërret të dashurin në vaskë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, së fundmi shënoi rikthimin e saj në muzikë me një projekt të ri muzikor.


Ajo u prezantua në festivalin “Kënga Magjike 2021” me një baladë të titulluar “Pa t’pa”.

Pas prezantimit në festival, ajo u largua sërish për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për t’u rikthyer sërish më pas në Tiranë për fazat e tjera të festivalit.

Linda kohëve të fundit është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria. Jo të rralla janë rastet kur ajo publikon edhe ndonjë fotografi apo video provokuese nga palestra, duke qenë se ushtrimet janë pasioni i saj.

Së fundmi, këngëtarja nga Vitia realizoi disa fotografi në vaskë, ndërsa shfaqte linjat e saj atraktive të trupit në një veshje ngjyrë vjollcë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ Linda Halimi (@linditaworld)

“I dashur të pres në banjë (Përkthimi: Hajde mu la në Hamomxhik”, ka shkruar me të qeshura Linda në mbishkrimin e fotografive.

Linda përndryshe ka më shumë se një dekadë që jeton jashtë vendit, ndërsa kohëve të fundit ka vendosur t’i rikthehet projekteve muzikore në shqip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë