Loading…

Eskalon avokatja shqiptare: Publikon video ku shihet e zhveshur në shtrat

  • 14/08/2019 | 09:29

Eskalon avokatja shqiptare: Publikon video ku shihet e zhveshur në shtrat

Redona Koçi është bërë shumë e njohur për publikun me fotografitë provokuese dhe videot që ajo publikon në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.


Ajo është juriste në profesion, mirëpo thuajse çdo ditë ajo publikon pamje që janë shumë tërheqëse dhe vë në pah linjat e saj trupore seksi.

Bukuroshja së fundi ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shihet komplet e zhveshur në shtrat.

Në një intervistë të mëhershme, Redona Koçi ka thënë se gjithmonë i pëlqen të flejë nudo edhe atëherë kur është ftohtë.

Ajo shpeh në intervista ka thënë se fotografitë provokuese nuk i bën për të rënë në sy, por janë fotografi me stil./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë